MUZIKANT  S  KYTAROU

Konec kytary

Tragický konec kytary...

!!! Upozorňuji, že následující informace a fotografie jsou jen pro opravdu silné povahy!!!

 

Po 14 letech věrné služby, bez jakékoli souvislosti s Coronavirem, vydechla naposledy má věrná, milovaná a opečovávaná milenka, kterou mi v roce 2005 v Krnově představil její stvořitel, pan kytarář Petr Matýsek.

Nebohá podlehla při tragické dopravní nehodě fatálním následkům poškození celého těla, krku i hlavy. Její ladné tvary byly během několika osudových sekund tytam, její lahodný hlas již nikdy neuslyšíme.

Byla zachycena autem, kterým přijela. Při couvání vozu blíže ke vchodu do sálu, kde měla téhož večera vystupovat, byla sražena a opakovaně přejeta podélně i příčně.  Její rozsáhlé poškození se neslučovalo s dalším fungováním v běžném životním rytmu a odešla tak do kytarového nebe.

Alespoň malou útěchom nám může být fakt, že byla díky svým úžasným kvalitám vybrána jako dárce orgánů pro jiná ztepilá těla hudební. Již zanedlouho budou Dr. Jirkou Mížou transplantovány například její boky, žebra a krk novému příjemci.

V neposlední řadě bude se vší péčí postaráno rovněž o její kobylku, která naštěstí vyvázla z této nešťastné nehody bez úhony.